wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Lexoni: Përpara se të shkruani në këtë forum.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Renato
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ?
Rregjistruar : 28/09/2010 Mosha : 30
Numri i postimeve : 9

MesazhTitulli: Lexoni: Përpara se të shkruani në këtë forum.   Tue Oct 26, 2010 11:57 am

Përshëndetje!

Në këtë forum trajtohen tema universale dhe probleme që hasen në të gjitha shoqërite e botes.

Përpara se të shkruani në këtë forum!

1. Është e rëndësishme që anëtarët të respektojnë temën e hapur duke iu përmbajtur asaj që trajtohet aty. Në rast se postimet nuk do i përmbahen temës do të transferohen tek Koshi i posteve. Gjithashtu përpara se të hapni një temë të re hidhini nje sy temave të hapura më parë në mënyrë që të shmanget hapja e dy temave njësoj.

2. Nuk lejohet hapja e temave të tipit chit-chat, apo tema me një fjali apo një pyetje të vetme. Hapësi i temës duhet të ndërtoj një temë që ngjall interes dhe vlen për t'u diskutuar.

3. Në rast se tek Tema Shoqërore mund të tolerohet një artikull gazete apo reviste, kjo sipas meje mund të ndodh vetëm nëse postuesi i temës citon një pjesëz të vogël të artikullit duke e shoqëruar me një koment të tijin, gjithashtu edhe me pyetje për temën. Kjo formë është e pranueshme pasi nxit edhe pjesmarrjen e anëtarëve në diskutim. Nuk mund të tolerohen thjesht copy/paste gazetash, revistash. Hapësi i temës duhet të kontribuoj duke dhënë mendimin e tij lidhur me atë pjesë të shkëputur nga artikulli i marrë, përndryshe tema e hapur nuk do të kishte asnjë rëndësi.

4. Temat apo postimet me karakter fetar dhe citimet nga Bibla dhe Kurani do fshihen si të papërshtatshëm. Për të shtjelluar besimet tuaja personale mund të frekuentoni nën-forumet e posaçme.

5. Respektoni mendimin e gjithsecilit. Liria e fjalës dhe e mendimit është e drejtë e të gjithëve.

6. Nuk lejohen: ofendime, sharje apo sulme ndaj njëri-tjetrit. Kjo do të nxiste debate të panevojshme, acarime, fyerje e rrjedhimisht devijim nga përmbajtja e temës.

7. Gjuha e këtij forumi është Shqip!

Ju falenderoj për kohën që shpenzoni në këtë forum!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.Vlora.tK
 
Lexoni: Përpara se të shkruani në këtë forum.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Tema shoqërore-
Kërce tek: