wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Dashuri apo Urrejtje..?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Irena

avatar

Vendndodhja : Net
Rregjistruar : 25/10/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 59

MesazhTitulli: Dashuri apo Urrejtje..?   Tue Nov 30, 2010 3:22 pm

Ju Si Mendoni,Duhet Te Ekzistoj Urrejtja Mbas Nje Ndarje??


Bej Komentin Tend Nga FaceBook Ose Nga Forumi NQS Jeni Te Regjistruar.. 
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.tK
r_-_3

avatar

Vendndodhja : pppp
Rregjistruar : 06/08/2010 Mosha : 30
Numri i postimeve : 126

MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Urrejtje..?   Sat Dec 11, 2010 9:03 am

mendoj se aspak sduhet te ket urrejtje pas nje ndarjeje sepse sja vlen te urresh personin qe ke dash dhe ke kaluar momente te bukura me te
nje ndarje me mirkuptim esht gjeja me e mir qe mund te ndodh dhe pse jo mund te jesh shok dhe mund ta kesh nje mik/e te mir ishin tende Smile)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bisha

avatar

Rregjistruar : 25/05/2011 Numri i postimeve : 4

MesazhTitulli: Dashuri Apo Urrejtje   Wed May 30, 2012 12:04 pm

Nuk duhet te egzistoj,por mund te egzistoje..! Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuri apo Urrejtje..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashuri apo Urrejtje..?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Tema shoqërore-
Kërce tek: