wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Lady Gaga: Me Pelqen Nudo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Lady Gaga: Me Pelqen Nudo   Thu Apr 07, 2011 3:57 am
Lady Gaga mendon se po që se do të paraqitej nudo nëpër televizione, cilësia e tyre do të ishte për shumë herë më e mirë.

Këngëtarja e cila njihet për kostumet e saj ekscentrike, siç ishin fustanet prej mishi dhe prej plastikës së ngrirë, ka thënë se vëmendja prej këtyre çmendurive mund të largohet vetëm nëse ajo paraqitet lakuriqe nëpër televizione.

“Ndoshta duhet të jemi më pak koherentë. Ndoshta ne thjeshtë duhet të veshim një fustan të zezë klasik gjatë gjithë kohës. Ose thjeshtë të jemi lakuriqë? Kjo mënyrë është gjithmonë në modë. Që nga tani unë do të jem në të gjitha televizionet lakuriqe”, bëri shaka Gaga.


Na Vizitoni Ne Faqen Tone wWw.Caplini.Com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Lady Gaga: Me Pelqen Nudo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: