wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Vetarrestohet Hajduti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Vetarrestohet Hajduti   Sat Apr 09, 2011 5:39 am
Një keqbërës u arrestua nga policia e Sharlotës në Karolinën e Veriut, SHBA, pasi në shtëpinë e grabitur prej tij kishte harruar një bluzë ku ishte stampuar pikërisht fytyra e tij.

Sipas rindërtimit të policisë, Jonathan Huntley hyri për të vjedhur në një vilë kur askush nuk ndodhej i pranishëm në të, por gjatë vjedhjes, harroi bluzën që kishte veshur, pasi gjatë vjedhjes ishte bërë vapë dhe ai s’po i rezistonte.

Në daljen nga shtëpia, ai harroi që të rivishte fanellën, përpara se të largohej. Me bluzën në dorë, policia mund të kryente testing e ADN-së, por gjërat u lehtësuan shumë, pasi ajo ishte bërë prej vetë keqbërësit, që mbi pjesën e përparme të bluzës kishte stampuar fytyrën e tij.

Menjëherë pas krahasimit të fytyrës në bluzë me të dhënat kompiuterike të policisë, u bë ballafaqimi dhe keqbërësi 25-vjeçar u arrestua brenda disa orësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Vetarrestohet Hajduti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: