wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 AlbaniaLive.tK & Caplini.Com

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: AlbaniaLive.tK & Caplini.Com   Thu Apr 14, 2011 6:00 amFaqja me e re shqiptare Caplini.Com cdo dit po klikohet nga Shqipetaret nga e gjith Bota.

Aty mund te gjeni Lajme nga vendi dhe Bota, Filma me titra shqip, dhe disa Lojra apex, dhe sdo mungoj as Chat shqip, dhe Radio jone wWw.Radio.Caplini.Com 24 Ore online te cdo lloj rryme muzikore te huaj dhe Shqiptare.. "Shqipetaret" Nga E Gjith Bota Bashkohen Dhe Informone Ne cheers FORUM: wWw.AlbaniaLive.tK cheers Dhe Duke U Argetuar Me cheers ChaT: wWw.Caplini.Com
cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
AlbaniaLive.tK & Caplini.Com
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: