wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Genta mohon lidhjen me Noizyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Genta mohon lidhjen me Noizyn    Thu May 05, 2011 4:26 am

Edhe pse mediat shqiptare kanë raportuar për një lidhje dashurie midis saj dhe reperit nga Shqipëria Noizy, këngëtarja Genta Ismaili nuk e ka në plan të merret me ato që shkruhen.

Ajo mohon një lidhje të mundshme, madje tregon edhe si me shaka edhe numrin e fëmijëve që do të ketë me Niozyn.

“Po do të bëjmë tetë ose dhjetë fëmijë bashkë me Noizyn”, ky ishte komenti i parë i këngëtares Genta Ismajli me qeshje, pas kërkimit të së vërtetës për lidhjen e mundshme të dashurisë ndërmjet saj dhe reperit nga Shqipëria.

Pas një interviste të dhënë për mediat shqiptare, këngëtari nga Shqipëria Noizy u raportua se ka deklaruar se është në lidhje dashurie me këngëtaren Genta Ismajli, por siç duket kjo ‘lidhje e dashurisë’ mund të ketë qenë vetëm një dëshirë e reperit, apo spekulim mediash.

“Nuk është e vërtet. Nuk kam lidhje dashurie me Noizyn”, ka deklaruar ajo për “InfoPress”, duke theksuar se i duket e paarsyeshme të merret më shumë me këtë çështje, pasi ka shumë gjëra më të vlefshme për të bërë./ Daja / AlbaniaLive.tK / Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Genta mohon lidhjen me Noizyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: