wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Ngjyrat e ylberit, hit gjate ketij sezoni pranvere/vere

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Ngjyrat e ylberit, hit gjate ketij sezoni pranvere/vere    Mon May 16, 2011 5:16 amI gjithë spektri i ngjyrave të ylberit, primare dhe sekondare, por edhe ato që krijohen me përzierjen e tyre, do të jenë pjesë e koleksioneve të modës, pranverë/verë 2011.

Secila nga gjashtë ngjyrat e ylberit (e verdhë, e portokalltë, e kuqe, vjollce, e kaltër dhe e gjelbër) këtë sezon janë shënjestër e modës! Duhet shtuar se kjo verë do të jetë më e relaksuar se kurrë më parë, sepse shtëpitë e modës lejojnë kombinimin e ngjyrave më të shndritshme, të cilat zakonisht përjashtohen.

Ngjyrën e gjelbër dhe të kaltër e kanë sjellë Fendi, Prada dhe Versace, ajo vjollce është pranishme në kreacionet e MaxMara, Cacharel dhe Emporio Armani, derisa e kuqja dhe e verdha janë pjesë e dizajneve të Tommy Hilfiger, Marc Jacobs dhe Calvin Klein.

Shikoni se si duken ato në pistat e modës:

/ Daja / AlbaniaLive.tK / Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Ngjyrat e ylberit, hit gjate ketij sezoni pranvere/vere
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: