wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Geti ne lidhje me Florenta Islamin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Geti ne lidhje me Florenta Islamin    Tue May 24, 2011 4:59 amReperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi, sipas indikacioneve është i përfshirë në një lidhje dashurie me bukuroshen Florenta Islami.

Nëpër internet është duke qarkulluar një foto e reperit me bukuroshen nga Prishtina, e cila sipas të gjitha gjasave do të jetë dhe bashkëshortja e ardhshme e Getit.
Se Florenta do të jetë femra e fundit e Getit, e vërtetoi edhe vet reperi i “Baba Records” në Twitter, duke shkruar: “Unë me bashkëshorten duke ngrënë fara dhe duke shikjuar film..hohoho”.

Pas lansimit të albumit të ri “Ma I Madhi N’Vend”, Geti pritet që së bashku me Big Xik të rikthehen në skenë me videoklipe dhe bashkëpunime tjera. / Daja / AlbaniaLive.tK / Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Geti ne lidhje me Florenta Islamin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: