wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Rikthimi i Unikkatilit, te shtunen?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Rikthimi i Unikkatilit, te shtunen?!   Thu May 26, 2011 5:30 amDitë më parë kemi raportuar se një prej reperëve më të mëdhenj shqiptar, Rebel a.k.a Unikkatil do të rikthehet në skenë si pjesë e disa bashkëpunimeve, mirëpo rikthimi i mbretit të repit pritet të ndodhë më shpejtë nga sa është pritur.

Siç mësojmë nga burimet, Unikkatili tashmë ka realizuar një këngë në bashkëpunim me Besnikun e 2po2, që pritet ta shënojë dhe rikthimin e reperit që vepron jashtë vendit.

Unikkatili pritet që në fund të këtij viti të lansojë dhe albumin e tij të ri, ndërsa nëse ndodh që të rikthehet të shtunën në hit projektin me 2po2, atëherë kjo do të ishte kënga e parë e reperit të TBA pas plot katër vitesh.

/ Daja / AlbaniaLive.tK / Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Rikthimi i Unikkatilit, te shtunen?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: