wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Vesa jashte “Dancing” por me hit te ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Vesa jashte “Dancing” por me hit te ri    Sat May 28, 2011 3:43 am
Vesa Luma ka qarë dhe nuk ka qenë dakord që të eliminohet nga spektakli “Dancing with the Stars”, megjithëse kërcimi i saj sensual nuk ka qenë i mjaftueshëm për anëtarët e jurisë.

Ky ka qenë një vendim i vështirë për treshen e jurisë, të cilët i kanë thënë po Enver Petrovcit për ta vazhduar garën, dhe kanë eliminuar Vesën.

Por pasi është eliminuar, Vesa inkurajimin e saj e ka shprehur më vonë, duke thënë se tash është gati për fushën e saj, për të sjellë një hit veror.

Është bërë e ditur qysh kohë më parë se ajo është duke u përgatitur për një këngë të cilën është duke e punuar në studion e Flori Mumajesit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Vesa jashte “Dancing” por me hit te ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: