wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Angelina Jolie dhe ushqimi i saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Angelina Jolie dhe ushqimi i saj    Sat May 28, 2011 3:50 amPër të ruajtur linjën e saj trupore, Angelina kujdeset çdo ditë se çfarë ushqimi fut në organizmin e saj. Megjithatë, gjatë gjithë ditës ajo nuk e shmang ushqimin, ndërsa kujdeset që të mos e teprojë me kilogramët e pakët.

Në mëngjes, Angie kënaqet me fara të përziera dhe produkte arrore, si bajame dhe arra, pastaj brokoli dhe lulelakër, dredhëza, ndërsa nganjëherë e kalon të zakonshmen duke ngrënë kroasan me çokollatë.

Për darkë, aktorja e njohur pi një gotë qumështi të sojës, biftek të pjekur me perime ose ushqime nga deti. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Angelina Jolie dhe ushqimi i saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: