wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Elvana Gjata lanson klipin e ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nora
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Albania/Durres
Rregjistruar : 02/07/2010 Mosha : 30
Numri i postimeve : 19

MesazhTitulli: Elvana Gjata lanson klipin e ri    Sun May 29, 2011 7:46 am
Elvana Gjata ka lansuar klipin e ri të këngës me titull “Kudo që jam”.

Klipin e ka lansuar produksioni Entermedia, që edhe ka punuar në këtë projekt.

Përkundër faktit që shohim një klip mjaft kualitativ, ai nuk është pritur dhe aq mirë nga publiku, që me anë të komenteve dhe ‘dislikes’ (mos pëlqimeve) në YouTube shprehën mendimin e tyre mbi këtë klip. By Nora & Caplini.Com


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Elvana Gjata lanson klipin e ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: