wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Xhemi Shehu Behet "Nene"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nora
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Albania/Durres
Rregjistruar : 02/07/2010 Mosha : 30
Numri i postimeve : 19

MesazhTitulli: Xhemi Shehu Behet "Nene"   Sun May 29, 2011 8:07 amPas prezanueses Alketa Vejsiu, e cila këto ditë u bë nënë për të dytën herë, edhe prezantuesja e Top Channel, Xhemi Shehu, ka sjell në jetë një djalë.
Gjatë ditës së djeshme Xhemi Shehu është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjell në jetë një djalë të shendetshëm.
Vogëlushi është pagëzuar me emrin Martin. By Nora / Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Xhemi Shehu Behet "Nene"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: