wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 “Tequila Vava” thyen rekorde te YouTube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: “Tequila Vava” thyen rekorde te YouTube    Mon May 30, 2011 5:39 amKënga e re e lansuar dy ditë më parë nga Flori, Albatrit Muçiçi dhe Noga Beatbox, ka thyer rekorde të shikueshmërisë në rrjetin më të madh botëror të videove YouTube.

Dihet mjaft mirë se YouTube ka filluar vënien në funksion të një top liste të videove më të shikuara dhe vetëm dy ditë pas lansimit, me mbi 85 mijë shikime, kënga “Tequila Vava” ka arritur të jetë lart e renditur në top listën e Youtube.

Është vendi i 102-të ai që okupojnë Flori, Albatriti dhe Noga, gjë që përbën deri në këtë moment rekord shqiptar të shikueshmërisë në YouTube. Madje sipas disa ekspertëve shqiptarë të internetit, ka gjasa që kjo këngë të thyejë rekordin e “Origjinale” të Aurela Gaçes, që ka plot 5 milionë klikime.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
“Tequila Vava” thyen rekorde te YouTube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: