wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Burri, i destinuar per te tradhtuar dhe te jete i tradhtuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Burri, i destinuar per te tradhtuar dhe te jete i tradhtuar    Mon May 30, 2011 5:44 am
Të shkosh me persona të tjerë ndërsa je i lidhur sentimentalisht është fati i burrit. Por edhe i gruas. Por, me karakteristika krejt të ndryshme.

Ndërkaq mashkulli është një poligamik serial, pra që ka qejf sasinë, femra synon më shumë kualitetin dhe pse dhe ajo është poligamike si ai. Ky përfundim ka dalë nga një kuvend i "Aispas" në Itali.

Sipas këndvështrimit neuroevolucionist, specia njerëzore parashikon lidhje në kohë të shkurtër me tipare poligamike. Sipas kryesuesit të "Aispa", Alberto Caputo njeriu është specie poligamike. Si i tillë është i destinuar të tradhtojë. Dhe në të njëjtën kohë të jetë dhe i tradhtuar. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Burri, i destinuar per te tradhtuar dhe te jete i tradhtuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: