wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Rihanna mohon kritikat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Rihanna mohon kritikat    Mon May 30, 2011 5:48 am
Rihanna ka hedhur poshtë kritikat për paraqitjen e saj së bashku me Britney Spears në skenën e Billboard Awards, duke thënë se gjithnjë do të ketë njerëz të cilët do të kritikojnë.

Dy superyjet e pop muzikës u shfaqën në skenë për të interpretuar hitin e Rihannas “S&M në ceremoninë e mbajtur në Las Vegas fundjavën e kaluar, ndërsa paraqitja duke u lidhur me zinxhirë dhe pranga la të shtangur kritikët.

“Asgjë nuk është e jashtëzakonshme, apo e keqe. Unë menjëherë pas performancës shkova në Twitter për të parë se çfarë kanë shkruar fansat e mi dhe atyre vërtet u pëlqeu. Ka njerëz të cilët thonë se një gjë është shumë seksi, por këtë e shihni edhe vet. Njerëzit gjithmonë do të vazhdojnë të flasin nëse jeni duke bërë keq apo mirë”, ka thënë Rihanna.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Rihanna mohon kritikat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: