wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Ermali dhe Nora lansojne Une e di

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Ermali dhe Nora lansojne Une e di   Thu Jun 02, 2011 3:42 amËshtë lansuar dueti i shumëpritur i këngëtarëve Ermal Fejzullahu dhe bukuroshes Nora Istrefi.

Kënga titullohet “Unë e di” dhe për dallim nga projektet tjera të dy këngëtarëve, shohim një ndryshim drastik në zhanër, sidomos kur flasim për Ermalin.

Kënga është dinamike dhe tipike për netët e nxehta verore, gjë që përbën ndryshim në stilin e Ermalit, kurse Nora e cila njihet për paraqitjet e saja seksi, ka shfrytëzuar këtë hit për t’u shfaqur tejet ‘hot’ edhe me zërin.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Ermali dhe Nora lansojne Une e di
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: