wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Aurela: Jeta ime s’eshtë e ndertuar mbi genjeshtra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nora
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Albania/Durres
Rregjistruar : 02/07/2010 Mosha : 30
Numri i postimeve : 19

MesazhTitulli: Aurela: Jeta ime s’eshtë e ndertuar mbi genjeshtra   Wed Jun 08, 2011 9:00 am
Të dielën mbrëma Aurela Gaçe ka performuar në “Ballkan Music Awards” dhe bashkë me Marselin ka marrë çmimin “Best Albanian Song in the Ballkan” për këngën “Origjinal”. Pavarësisht këtij suksesi, Aurela Gaçe në profilin e saj në Fecebook është marrë me diçka tjetër.
Ajo pas disa javësh ka reaguar ndaj shkrimit të gazetës “Panorama”, e cila hodhi dyshime mbi shtatzëninë e Aurelës, gjoja se këngëtarja e kishte inskenuar një lajm të tillë për të tërhequr vëmendjen nga dështimi që pati në “Eurovizion”.

Duke u cilësuar si shkrim denigrues dhe shumë të turpshëm në drejtim të figurës së saj, këngëtarja shprehet në Facebbok se nuk i kupton arsyet, por e pranon se kjo i ka sjellë shqetësim.

“Kjo më solli shumë shqetësim, deri sa pata edhe frikë për ndonjë shqetësim që mund t’i transmetoja engjëllit që rritet brenda meje përditë... për të gjithë ata që e kane lexuar dhe janë vërtetë fansat e mi, duhet të dinë që kam qenë, jam dhe do të jem gjithmonë e sinqertë me ta, sepse jeta ime nuk është e ndërtuar mbi gënjeshtra”, ka pohuar këngëtarja në profilin e saj në Facebook./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aurela: Jeta ime s’eshtë e ndertuar mbi genjeshtra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: