wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Agnesa eliminohet nga “Dancing With The Stars”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Agnesa eliminohet nga “Dancing With The Stars”   Sat Jun 11, 2011 10:02 amAgnesa Vuthaj në mbrëmjen e 11 të edicionit “Dancing With the Stars” së bashku me partnerin e saj Simone është eliminuar nga kjo garë.

Gara ishte mes Agnesa Vuthaj, dhe Shpat Kasapit, por Agnesa nuk e pati fatin ta kalonte edhe këtë sfidë. Me gjysmë goje juria i komentoi lajmin Agnesës që më nuk do të jetë më pjesë e kësaj gare, sepse ata e kishin përkrahur Shpat Kasapin.

Por, Agnesa humbjen e kishte pranuar me shumë qetësi duke falënderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur deri tash.
“Jam shumë e kënaqur me gjithë eksperiencën që kam pasur deri tash në “Dancing with the Stars”. Ka qenë një ëndërr të jem pjesë e “DWS” dhe jam shumë e lumtur që morra pjesë dhe që arrita deri këtu deri në gjysmëfinale. Ndoshta finalen nuk e arrita e doja shumë të jem ne finale, por do të jem patjetër si shikues. Do të vijë që t’i përkrahi 3 çiftet. I falënderoj të gjithë e sigurisht edhe Simoenen sepse pa ndihmën e tij nuk do të isha këtu ku jam sonte”, është shprehur Agnesa pas eliminimit të saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Agnesa eliminohet nga “Dancing With The Stars”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: