wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 3 vjecarja Puth Luanin E Egersuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: 3 vjecarja Puth Luanin E Egersuar   Wed Jan 11, 2012 8:49 am
Një vajzë 3-vjeçare puthi një luan të egërsuar në një kopësht zoologjik në Zelandën e Re, duke u shndërruar në një “kuriozitet” botëror gjatë së martës.

Sofia Walker u sulmua nga një luan që mbeti vetëm pak centimetra larg saj, i frenuar nga një xham i pakalueshëm.

Megjithatë, vajza, në vend që të trembej dhe të largohej, nisi të përkëdhelte xhamin, përtej të cilit ishte kafsha e egër. Në një moment, ajo u fotografua duke e puthur luanin.

Momenti u kap në video nga babai i saj, i cili shoqëronte të miturën në këtë vizitë. Ironik fakti që në video, në momentin kur luani nga gjendja e tij e zakonshme i vërsulet vajzës, pavarësisht xhamit mbrojtës, disa të rritur largohen me shpejtësi të frikësuar.


wWw.Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
3 vjecarja Puth Luanin E Egersuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: