wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Brad Pitt Demtohet Ne Kembe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Brad Pitt Demtohet Ne Kembe   Wed Jan 11, 2012 9:03 amBrad Pitt vjen në një stil "Doktor House", por jo për ta imituar apo për të prezantuar ndonjë rol të ri.

Në edicionin e 23-të të edicionit të 'Palm Springs International Film Festival', Brad është prezantuar me një bastun që e ndihmonte për të ecur. "Jam vrarë ndërsa bëja ski. Po shoqëroja time bijë, por u pengova në një vend dhe u rrëzova. Fatmirësisht të gjithë jemi mirë", sqaroi Pitt.

I shoqëruar në tapetin e kuq nga partnerja Angelina Jolie, Pitt dukej i lumtur dhe aspak i mërzitur për aksidentin.

Edhe Jolie konfirmon se e gjithë familja është shumë mirë. Aktorja mbante veshur një fustan të Elie Saab dhe dukej si gjithnjë shkëlqyeshëm.


wWw.Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Brad Pitt Demtohet Ne Kembe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: