wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

  Rihanna, 150 Mije euro Per Nje Portret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Rihanna, 150 Mije euro Per Nje Portret   Tue Jan 31, 2012 11:53 am

Të jesh i pasur ka minuset e saj. Për një person si Rihanna, ndonjëherë është e vështirë të gjesh si të shpenzosh pasurinë e stërmadhe të grumbulluar.

Megjithatë, këngëtarja arriti të përzgjedhë një kauzë të mirë për të shpenzuar 150 mijë euro, duke blerë një portret të Marilyn Monroe, ndërtuar me 65 mijë kristale Swarovski.

Këngëtarja amerikane pagoi një artiste britanike, Claire Milner, për të realizuar portretin e rrallë, më shumë se një metër të lartë dhe po aq të gjerë.

Në të shkuarën, Rihanna është shprehur se e ndien veten të identifikuar me bionden e famshme, pasi edhe ajo ndien të njëjtin presion nga fama.

Monroe ndërroi jetë e vetvrarë në vitin 1962, në moshën 36-vjeçare. Fansat e Rihannës, qartësisht shpresojnë që mënyrë se si të dyja përballojnë famën të mos jetë ekzaktësisht e


by wWw.Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Rihanna, 150 Mije euro Per Nje Portret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: