wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Nje 15 Vjecare Behet "NENE"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Nje 15 Vjecare Behet "NENE"   Tue Jan 31, 2012 12:04 pm
Ardhja në jetë e një bebeje në maternitet është ngjarja më e zakonshëme, por lindja e Aurorës e bëri atë të pazakontë. Ajo erdhi në jetë në maternitetin “Koço Glozheni” nga një nënë 15-vjeçare.

Në familjen Kalaja tanimë është kapërcyer diskutimi i pranimit të martesës së parakohshme. Fëmijën askush nuk guxon ta konsiderojë të tillë. Përkundrazi, gjyshërit gjithashtu shumë të rinj në moshë, lindja e mbesës i ka lumturuar shumë.

“Erdhi kjo ditë që u bëmë me mbesë dhe jam shumë shumë i kënaqur. Nuk jam absolutisht i penduar, pavarësisht moshës së re të nuses”, thotë Fatbardhi, gjyshi i saj.

Edhe për gjyshen, Adrianën, “ky fëmijë ishte një bekim. Mbesa më ka rinuar për së dyti. Lashë punën për ta rritur dhe jam shumë e kënaqur që e kam dhe i dedikohem asaj”.

Bebja Aurorë tanimë ka fituar vëmendjen e të gjithëve, edhe të Klajdit xhaxhait të saj 13-vjecar.

Për shumëkënd, prindërimi kaq i hershëm sa në rastin e Gëzimit dhe Enxhit mund të shkaktojë shumë telashe, por për ѯifin 17 dhe 15-vjeçar kjo nuk krijon asnjë pendesë.

“Jemi shumë të lumtur që e sollëm në jetë. Shtatzania nuk ishte e rastësishme, por e dëshiruar”, thonë të dy.

Megjithatë, në një bisedë të gjatë me mjekë, specialist dhe me lidhje direkte me çiftin në emisionin e “Pasdites”, u bisedua rreth shumë anëve të martesave dhe lidhjeve në një moshë të tillë kaq të re.

Të plotë, emisionin e “Pasdites” mund ta ndiqni midis galerive të videove në faqen tonë të internetit.


by wWw.Caplini.CoM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Nje 15 Vjecare Behet "NENE"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: