wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Victoria serish pozon me te brendshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Victoria serish pozon me te brendshme    Sun Feb 05, 2012 4:56 pm


Victoria Beckham është nëna e katër fëmijëve, më i vogli prej të cilëve është vetëm 7 muaj. E megjithatë Vic duket në formë të shkëlqyer dhe ka realizuar një set fotosh për një revistë.

Ylli 37-vjecar ka treguar se ka një fizik të tonifikuar, lëkurë shumë të mirë dhe aspak celulit.

Por megjithatë yjet e showbiz-it nuk janë asnjëherë të kënaqur me format e veta. Kështu Victoria rrëfen se shpesh ka qenë e pasigurtë për pamjen e saj dhe i është dashur që të jetë shumë rigoroze me qëllim ruajtjen e linjave.

"Sa më shumë rritem, sa më rehat të ndihem më lëkurën time, aq më tepër e kuptoj se unë ndihem mjaft mirë edhe nëse nuk vesh rroba që më rrinë ngjitur pas trupit", thotë Vic.

Po ashtu zonja Beckham tregon se është teper e rëndësishme puna e saj me veshjet, pasi duke qenë një person në vëmendjen e fotografëve, ajo e di shumë mirë se sa e rëndësishme është që fustani të duket i mrekullueshëm nga cdo kënd i vështrimit.

"Unë nuk ndjek modën, unë nuk ndjek trendin, unë thjesht ndjek instiktet e mia dhe se cfarë dua unë që të vesh", thotë zonja Beckham.

by AlbaniaLive.info

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Victoria serish pozon me te brendshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: SHOW BIZ-
Kërce tek: