wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Jennifer Lopez: Me pelqen te punoj me Marc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Jennifer Lopez: Me pelqen te punoj me Marc   Sun Feb 05, 2012 4:59 pm
Edhe pse janë divorcuar dhe ka zëra se mes tyre ekziston një marrëdhënie e tensionuar, Jennifer Lopez dhe Marc Anthony duket se shkojnë për mrekulli tashmë që duhet të prezantojnë bashkë një program zbulimi talentesh në Amerikën Latine.


“Është argëtuese sepse ne njihemi shumë mirë dhe gjithmonë kemi punuar bashkë. Gjithsesi, disa gjëra që kanë të bëjnë më komunikimin dhe që më parë nuk funksiononin ende nuk funksionojnë”, shpjegon këngëtarja në emisionin e David Letterman.

Jennifer Lopez mendon se ata vazhdojnë të jenë miq dhe kjo është arsyeja se pse ndihen mirë pranë njëri-tjetrit.

“Kemi qenë miq për shumë vite e më pas u martuam. Gjithashtu kemi dy fëmijë së bashku dhe kjo bën që Marc të jetë pjesë e jetës sime përgjithmonë”, shton këngëtarja dhe aktorja portorikane.

Marc Anthony dhe Jennifer Lopez u ndanë në korrik të vitit 2011 pas shtatë vitesh martesë.
by AlbaniaLive.info

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Jennifer Lopez: Me pelqen te punoj me Marc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: SHOW BIZ-
Kërce tek: