wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Beyonce dhe Jay-Z publikojnë fotot e vajzes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Beyonce dhe Jay-Z publikojnë fotot e vajzes   Sat Feb 11, 2012 7:22 pm


Beyonce dhe Jay-Z kanë surprizuar fansat, duke ndarë me publikun fotot e para të vajzës së tyre, Blue Ivy Carter.

Prindërit krenarë kanë postuar disa foto shumë të bukura të vajzës së tyre të shtrenjtë, e cila lindi vetëm një muaj më parë. Vajza e vogël është një ëngjëll i vërtetë dhe ajo që bie shumë në sy janë flokët e dendur, të errët.

"Ne jemi shumë të lumtur që ndajmë me ju gëzimin tonë. Faleminderit që respektuan privacinë tonë gjatë kësaj periudhe", shkruajnë në blog, Beyonce dhe Jay-Z.

Që të mos e zgjasim shumë, shihni edhe ju fotot e vajzës së vogël, e cila duket shumë e qetë në krahë të prindërve të saj.

by AlbaniaLive.info
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Beyonce dhe Jay-Z publikojnë fotot e vajzes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: SHOW BIZ-
Kërce tek: