wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Swift braktiset nga i dashuri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Swift braktiset nga i dashuri    Sat Feb 11, 2012 7:23 pm


Këngëtarja Taylor Swift është duke kaluar kohëra me të vërtetë të vështira.

Vetëm një muaj pasi ajo humbi përballë aktores Samantha Barks në kandidaturën për një rol në filmin e “Les Miserables”, 22-vjeçarja braktiset edhe nga i dashuri i saj.

Sipas asaj që shkruan “US Weekly”, 30-vjeçari Eddie Redmayne i “dha duart” asaj që konsiderohet si “mbretëresha” e muzikës country, pas katër muajsh bashkë.

Swift dhe britaniku Redmayne u fotografuan pak javë më parë në Londër, ndërsa dukeshin të lumtur duke shijuar jetën e natës së kryeqytetit britanik. Megjithatë, në rikthimin e saj në SHBA, shumë shpejt 22-vjeçarja mësoi se Redmayne ka humbur interesin për të.

Njëkohësisht, “US Weekly” botonte zërat e dy burimeve të afërt të secilit prej palëve, me mikeshën e Swift që siguron se ajo është me të vërtetë zemërthyer dhe se i pëlqente shumë ideja e një të dashuri në Britaninë e Madhe.

Nga ana tjetër, një mik shumë pranë aktorit tetë vjet më të madh informoi se ai nuk e kishte menduar asnjëherë si mundësi që të formonte një lidhje në distancë.


by AlbaniaLive.info
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Swift braktiset nga i dashuri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: SHOW BIZ-
Kërce tek: