wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Beyonce-Jay Z. patentë per emrin e vajzes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Beyonce-Jay Z. patentë per emrin e vajzes   Sat Feb 11, 2012 7:25 pm


Blue Ivy, vajza e Beyonce dhe Jay Z. që u bë e famshme që disa orëshe duke qenë pjesë e klipit të babait të saj, mund të marrë së shpejti një dhuratë të veçantë nga prindërit e saj.

Siç informoi një e përditshme amerikane, këngëtarët kanë adresuar një kërkesë ligjore në Zyrën e Patentave në SHBA, për të regjistruar si pronë të tyre emrin në fjalë.

Nëse kjo do të ndodhë, askush në botë nuk mund të përdorë të njëjtin emër, i cili është konfirmuar nga një zyrë e specializuar si unik në botë.

Megjithatë, sipas së përditshmes, qëllimi i vërtetë i reperit 42-vjeçar dhe partneres së tij 12 vjet më të re është që të themelojnë disa linja të rëndësishme, veshjesh e kozmetike, duke përdorur emrin e së bijës si markë.

by AlbaniaLive.info
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Beyonce-Jay Z. patentë per emrin e vajzes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: SHOW BIZ-
Kërce tek: