wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Hello albanialive :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fabjola-usa

avatar

Rregjistruar : 05/05/2012 Numri i postimeve : 1

MesazhTitulli: Hello albanialive :)   Sat May 05, 2012 12:26 am

Jam Fabjola nga Tepelena dhe jetoj ne usa.
Une jam 27 Vjece dhe studioj per Psikologji.
E admiroj kete faqe per radion dhe cdo gje shqip.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hello albanialive :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: PREZANTO VETEN NE AlbaniaLive-
Kërce tek: