wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 TBA Me Nje KG Te Re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Daja

avatar

Vendndodhja : Anglisht,Frengjisht,Italisht,Greqisht,Shqip
Rregjistruar : 30/05/2012 Numri i postimeve : 22

MesazhTitulli: TBA Me Nje KG Te Re   Sat Jun 16, 2012 3:57 pm


Anëtarët e TBA, Cyanide, Jetoni, Presioni, B52 dhe Klepto, kanë lansuar këngën e tyre të re të titulluar “Originallat”.

Kjo këngë bën pjesë në kuadër të albumit “Idiokraci” të Cyanides, ndërsa kënga u punua nga Presioni, që është dhe lider i Illyrian Records.

Kjo këngë vjen pas ‘boom’-it të jashtëzakonshëm të TBA kohëve të fundit, së fundmi me këngën “Do” dhe “A Nive” ku bashkë me Unikkatilin performojnë Presioni respektivisht Klepto.


_________________
lol!   VdeKje FasHiZmit      lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TBA Me Nje KG Te Re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: