wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Rita Ora,Cfare Prek Me Dore?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ROVENA
Admin
Admin
avatar

Rregjistruar : 25/05/2011 Mosha : 29
Numri i postimeve : 12

MesazhTitulli: Rita Ora,Cfare Prek Me Dore?   Mon Aug 20, 2012 10:30 am
Rita Ora është shndërruar në fytyrën më të komentuar prominente britanike në muajt e fundit, ndërsa bukuroshja e jashtëzakonshme shqiptare shfaqet edhe njëherë në mënyrë kontraverse.

Ajo sërish duket të ketë tërhequr vëmendjen e mediave. Pasi i doli gjoksi muaj më parë, gjest për të cilin ajo e fajësoi një pakujdesi dhe veshjen e saj ekstravagante, tani duket se Rita e bën veprimin me qëllim.

Për më shumë për këtë veprim flet fotoja dhe sa do që të jetë kontravers, nuk mund të themi se nuk jemi mësuar me këto lëvizje skenike, të cilat Rita i bëri në V Festival në Weston Park. Edhe Tuna e bën një gjë të tillë në videoklipin e saj “I Asaj”.


_________________
cheers Me Ken Shkodran Tana I Ban cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.AlbaniaLive.info
 
Rita Ora,Cfare Prek Me Dore?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: