wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Rita Ora Vuan Nga Tualeto/Fobia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ROVENA
Admin
Admin
avatar

Rregjistruar : 25/05/2011 Mosha : 29
Numri i postimeve : 12

MesazhTitulli: Rita Ora Vuan Nga Tualeto/Fobia   Tue Aug 28, 2012 5:32 pm

Rita Ora ka një fobi shumë të veçantë, ajo tmerrohet secilën herë kur duhet të shkojë në tualet.

Këngëtarja shqiptare e cila jeton dhe po ndërton karrierë të suksesshme në Britani, ka frikë se diçka e ligë fshihet nëpër gypat e tualetit, secilën herë që shkon atje.

http://www.telegrafi.com/fo/vip/f.0828131848467_m.jpg

“Gjithmonë kur shkoj në tualet më duket se diçka do të dalë nga poshtë. Kjo gjë më vjen kur mendoj se ai gyp duhet të fillojë nga diku dhe ndonjëherë mendoj, “Çka nëse diçka del nga tualeti’?”.

http://www.billboard.com/photos/stylus/2014869-rita-ora-songstress-sessions-8-617-409.jpg

“Kjo është një prej gjërave që më frikëson. Gjithmonë sigurohem të ketë dritë kur shkoj në tualet”, ka thënë Rita për The Sun.


 


_________________
cheers Me Ken Shkodran Tana I Ban cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.AlbaniaLive.info
 
Rita Ora Vuan Nga Tualeto/Fobia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: LAJME :: LAJME-
Kërce tek: