wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Ciao forumi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ElsaV

avatar

Rregjistruar : 30/08/2012 Numri i postimeve : 1

MesazhTitulli: Ciao forumi   Thu Aug 30, 2012 4:51 am

Pershendetje forumi AlbaniaLive mire se ju erdha dhe mire se ju gjeje
shpresoj te kaloj bukur ne shoqerin tuaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bisha

avatar

Rregjistruar : 25/05/2011 Numri i postimeve : 4

MesazhTitulli: Ciao forumi   Mon Sep 03, 2012 12:47 pm

welcome
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Ciao forumi   Mon Sep 03, 2012 12:48 pm

Mire se vini ne shoqerin e Forumit AlbaniaLive
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
ROVENA
Admin
Admin
avatar

Rregjistruar : 25/05/2011 Mosha : 28
Numri i postimeve : 12

MesazhTitulli: Ciao forumi   Mon Sep 03, 2012 12:50 pm

Te uroj mir se ardhjen "Elsa'

_________________
cheers Me Ken Shkodran Tana I Ban cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.AlbaniaLive.info
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ciao forumi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ciao forumi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: PREZANTO VETEN NE AlbaniaLive-
Kërce tek: