wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 The Dark Knight Rises (2012)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ROVENA
Admin
Admin
avatar

Rregjistruar : 25/05/2011 Mosha : 29
Numri i postimeve : 12

MesazhTitulli: The Dark Knight Rises (2012)   Fri Sep 07, 2012 2:47 pm
Genres: Drama / Crime / Action
Tetë vjet pas ngjarjeve të The Dark Knight, Bane terroriste lider arrin në Gotham City, shtyjnë atë dhe forcën e saj policore në kufijtë e tyre, duke i detyruar ish hero Batman saj të rishfaqen pas marrjes rënien për krime Dent Harvey-së.
Caplini.Com

Promovoni Faqen Tuaj Tek

_________________
cheers Me Ken Shkodran Tana I Ban cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.AlbaniaLive.info
 
The Dark Knight Rises (2012)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Programe-
Kërce tek: