wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Taken (2008)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Daja

avatar

Vendndodhja : Anglisht,Frengjisht,Italisht,Greqisht,Shqip
Rregjistruar : 30/05/2012 Numri i postimeve : 22

MesazhTitulli: Taken (2008)   Sat Sep 08, 2012 4:19 pm

Taken (2008)

Genres: Thriller / Crime / Action

Shtatëmbëdhjetë vjeçari Kim është krenaria dhe gëzimi i babait të saj Bryan Mills. Bryan është një agjent në pension i cili u largua nga Agjencia Qendrore e Inteligjencës të jetë pranë Kim në Kaliforni. Kim Lenore jeton me nënën e saj dhe njerkun e saj të pasur Stuart. Kim arrin të bindë të atin ngurrues për të lejuar atë për të udhëtuar në Paris me Amanda saj mik. Kur vajzat arrijnë në Paris ata ndajnë një taksi me një të huaj të quajtur Pjetër, dhe Amanda lejon të kaloj se ata janë vetëm në Paris. Duke përdorur këtë informacion një bandë shqiptare e trafikantëve të njeriut rrëmben vajzat. Kim mezi ka kohë për të thirrur babain e saj dhe t'i japë atij informacion. Babai i saj merr të flas shkurtimisht në një nga rrëmbyesit dhe ai premton për të vrarë rrëmbyesit në qoftë se ata nuk e le të shkojnë të lirë vajzën e tij.Rrëmbyes dëshiron atë "fat të mirë", kështu Bryan Mills udhëton për në Paris për të kërkuar për vajzën e tij dhe shoqja e saj.


Caplini.Com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Taken (2008)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Programe-
Kërce tek: