wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Tung shqiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zamira-ksRregjistruar : 10/09/2012 Numri i postimeve : 1

MesazhTitulli: Tung shqiptar   Mon Sep 10, 2012 4:22 am

Tung shqiptar. jam zamira nga kosova. jam 31 vjeqe. me pelqen kjo faqe dhe me plot deshir u rregjistrova. uroj me ja kalu mir mir.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tung shqiptar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: PREZANTO VETEN NE AlbaniaLive-
Kërce tek: