wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Nese Je Patriot,Behu Edhe Ti Moderator Ne KuQ e Zi 100%

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ALBANIA
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : ALBANIA
Rregjistruar : 29/06/2010 Mosha : 29
Numri i postimeve : 428

MesazhTitulli: Nese Je Patriot,Behu Edhe Ti Moderator Ne KuQ e Zi 100%   Mon Oct 01, 2012 1:39 pm


Si patriote na nevoiten 5 ose 20 Moderatore. Qe te ndertojme nje Forum Shqiptare dhe te jemi te ndritshem ne europe.! Moderatori duhet te jet serjoz/e,dhe i/e dejnt per cka posto ne faqe." Dhe te jete i kshilluar ndaj STAFIT tone,ne cdo rast". Do na pelqente sikur te kondribojne me shum se 20 persona.!
Nese Deshiro Te Shtosh Nje [AFORIZMA] Mund Ta Postoni Tek Kutia E FB/s.. STAFI: Faleminderit qe pranuat tjeni pjes e ketij Forumi 100% Shqiptare.


Ju Lutem,Lini Komentin Tuaj Ketu.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.Info
 
Nese Je Patriot,Behu Edhe Ti Moderator Ne KuQ e Zi 100%
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Tema shoqërore-
Kërce tek: