wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Ibra: Nuk rikthehem te Milani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gjenerali
Admin
Admin
avatar

Rregjistruar : 18/10/2012 Numri i postimeve : 5

MesazhTitulli: Ibra: Nuk rikthehem te Milani   Thu Oct 18, 2012 3:21 pm


Zlatan Ibrahimovic përgënjeshtron vetveten dhe deklaron se nuk ka ndërmend të kthehet te Milani. Vetëm pak ditë më parë, sulmuesi suedez kishte deklaruar se ishte gati të bëhej sërish pjesë e kuqezinjve nëse ata do të kërkonin ndihmën e tij, por në fund mohoi gjithçka.

'Nuk dua të largohem nga Paris Sën Zhermeni-tha Ibrahimovic në Montekarlo ku mori cmimin 'Golden Foot 2012' që jepet për futbollistët mbi 30 vjec-dua të fitoj gjithcka me këtë skuadër. Përsa i përket Milanit, nuk kam nostalgji për kuqezinjtë e aq më pak për Italinë'.

Zlatan Ibrahimovic e ka nisur mjaft mirë sezonin e ri në kampionatin francez të Futbollit. Suedezi është shënuesi më i mirë i skuadrës pariziene në këtë periudhë me 9 gola në 8 ndeshje, ndërkohë që në eliminatore ai dha një kontribut të rëndësishëm në barazimin 4-4 ndaj Gjermanisë.

_________________
lol! Rroft Sala lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ibra: Nuk rikthehem te Milani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: Programe-
Kërce tek: