wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Filma Thriller HD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaniaLive
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Aty Ku Flitet Shqip
Rregjistruar : 29/06/2010 Numri i postimeve : 133

MesazhTitulli: Filma Thriller HD   Sun Aug 01, 2010 5:27 pm

DUHET TE REGJISTROHENI NE FORUM PER TE PAR FILMATFILMAT E RI JANE NE FUNDI TE FAQES.. JU UROJME SHIKIM TE KENDSHEM..!
__________________________________________________________


Një film për një vajzë të re që gjëndet mes jetës dhe vdekjes… dhe për një drejtues funerali që ka dhuntinë që të flasë me të vdekurit.
Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________


Ray punon për MI6, Claire për CIA. Ajo e “djeg” atë në Dubai. Pas 5 vitesh: ai e shikon atë në Grand Central dhe konfrontohet me atë. Tani të dy punojnë për dy kompani gjigande, themeluesit e të cilave e urrejnë njëri-tjetrin.
Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________


Një grup luftëtarësh veteranë të luftës së Irakut kërkojnë të pastrojnë emrin e tyre në ushtrinë e amerikane, e cila dyshon që ato kanë kryer një krim kur në të vërtetë se kanë kryer.
Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________

Tetë kandidatë të talentuar kanë arritur në fazën finale të përzgjedhjes së një punonjësi në një kompani të fuqishme dhe misterioze. Pasi hynë në dhomë ato kanë 80 min për t’ju përgjigjur një pyetjeje të thjeshtë dhe vetëm 3 rregulla: nuk duhet të flasin me rojen, nuk duhet të dëmtojnë letrën që kanë përpara dhe nuk duhet të ikin nga dhoma ose do të skualifikohen. Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________
Alice, 32, një shkrimtare që sapo ka pësuar një krizë psiqike shkon në shtëpinë e saj në Victoria për tu fokusuar në skenarin e saj dhe për ta mbaruar atë në kohë. Së shpejti ajo fillon të dëgjojë zhurma dhe zëra misteriozë të krijuar nga mendja e saj. Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________
Ky film flet për një agjent të FBI që përpiqet të zbulojë dhe të kapë një dëshmitar të përfshirë në një hetim sekret. Roli kryesor luhet nga keçisti Steve Austin. Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________
Kur një vajzë e re e quajtur Emily Rose vdes, të gjithë fajësojnë At Moore për ekzorcizmin (largimin e shpirtit të keq) që ai i ka bërë pak para vdekjes. Prifti do të arrestohet si i dyshuar për vrasje. Gjyqi fillon dhe avokatja Erin Bruner do të përfaqësojë Moore, por nuk do të jetë e thjeshtë, sepse askush nuk beson çfarë thotë At Moore. Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________
Një menaxher i suksesshëm, i cili sapo është ngritur në detyrë është shumë i lumtur me karrieren dhe martesen e tij. Por kur një punonjëse e përkohshme fiksohet pas atij, gjithçka për të cilat ai ka punuar deri tani do të vihen në rrezik. Per ta pare Kliko KETU
__________________________________________________________Një vajzë nga mali i Ozark duhet të kalojë në një terren jo shumë miqësor që të gjejë babain e saj që shpërndan drogë, me qëllim që ta mbajë familjen të paprekur.
Per ta pare kliko KETU
__________________________________________________________Një vrasës me pagesë fshehet në shtetin e Italisë ku dhe duhet të kryejë detyrën e tij të fundit. Per ta pare kliko KETU
__________________________________________________________Mary Walsh dërgon të dashurin e saj, Kevin në spital për një operacion. Por kur ajo kthehet ditën tjetër ai është zhdukur në mënyrë të mistershme. Dhe gjithashtu nuk ka asnjë të dhënë për të në spital. Mary ka probleme psiqike apo gjithçka është e planifikuar?
Per ta pare kliko KETU
___________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.tK
 
Filma Thriller HD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: FILMA HD-
Kërce tek: