wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Filma Horror HD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaniaLive
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Aty Ku Flitet Shqip
Rregjistruar : 29/06/2010 Numri i postimeve : 133

MesazhTitulli: Filma Horror HD   Sun Aug 01, 2010 5:58 pm

DUHET TE REGJISTROHENI NE FORUM PER TE PAR FILMAT


FILMAT E RI JANE NE FUNDI TE FAQES.. JU UROJME SHIKIM TE KENDSHEM..!

________________________________________________________________

Alice, 32, një shkrimtare që sapo ka pësuar një krizë psiqike shkon në shtëpinë e saj në Victoria për tu fokusuar në skenarin e saj dhe për ta mbaruar atë në kohë. Së shpejti ajo fillon të dëgjojë zhurma dhe zëra misteriozë të krijuar nga mendja e saj. Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________
Të izoluar në një pikë karburanti dhe të rrethuar nga një parazit i pangopur i quajtur Splinter, një çift i ri dhe një i arratisur duhet të gjejnë një mënyrë që të veprojnë së bashku dhe ti mbijetojnë këtij terrori. Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________
The Cusp është një vrasës serial i cili i vret viktimat e tij dhe pastaj i sjell ato përsëri në jetë dhe këtë e bën disa herë derisa ato i luten që ti vrasë! Maya është një nga ish-viktimat e Cusp që është zgjuar pas një viti në koma. Ajo punon si investigatore psiqike dhe këtë herë do i duhet të hyjë në mëndjen e Cusp që të shpëtojë viktimen e tij të fundit. Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Mami, babi dhe fëmijët e tyre “të adoptuar”, Birdie dhe Elbie, punojnë në aeroport. Familja jeton me ato që gjen në aeroport, hotele, apo kudo tjetër, dhe gjithashtu edhe me njerëzit që gjejnë atje. Birdie njeh një vajzë polake, jeta e së cilës merr një kthesë të pamenduar. Jeta e saj kthehet në një makth, e mbyllur në një shtëpi periferike. Zgjedhjet e saj të vetme janë, ose t’i bashkohet perversitetit të jetesës së tyre, ose të vdesë. Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________
Rrobaqepësja u soll në ekzistencë nga mallkimi i skajshëm i një gruaje të pafajshme duke u torturuar për vdekje nga një grup vigjilentësh. E etur për gjak, fantazma e shëmtuar sulmon një grup të vogël shokësh të cilët u ngujuan në një ishull ku ajo vdiq. Këta shokë të udhëhequr nga Ali, ishin në kërkim të babait të saj, i cili ishte humbur para disa muaj. Deri sa Ali e kupton se babai i saj ishte një nga ata që e torturuan gruan, miqtë e saj fillojnë të vdesin në mënyrë të tmerrshëm nga rrobaqepësja duke i therur me gjilpërë dhe duke ja qepur gojën dhe sytë. Ali duhet ta ruajë pafajësinë e saj apo të korruptojë veten nga hakmarrja, kur dy vigjilentët e fundit të mbijetuar arrijnë në ishull, të mbyllur në kujtimet e tyre për vdekjen dhe hakmarrjen e rrobaqepëses.
Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________
Pushimet dimërore të një grupi studentësh të mjeksisë kthehen në pushimet më të tmerrshme në jetën e tyre. Ato janë të bllokuar në zonën malore dhe janë nën një kërcënim të paimagjinueshëm: një ushtri zombish nazistë. Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________
Në qytetin e Harmony një minierë shëmbet duke zënë brënda 6 persona. I vetmi që shpëton është Harry Warden i cili i ka vrarë 5 punëtorët e tjerë me qëllim që të ruajë oksigjenin për vete. Ai do përfundojë në koma dhe do të zgjohet ditën e Shën Valentinit, kur edhe vret 22 njerëz. Tom i cili shkaktoi edhe aksidentin në minierë kthehet pas 10 vjetësh dhe do të bëhet shenjestra e Harry.
Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________
Një vajzë e sapodiplomuar për inxhinieri shkon të studiojë një ndërtëse të shkatërruar dhe shumë misterioze. Atje ajo zbulon sekretet e ndërtesës dhe njihet me banorët e vjetër, shumë prej të cilëve ishin viktima të një vrasësi i cili i kishte murosur ato të gjallë në muret e ndërtesës. Viktima e fundit e këtij vrasësit mund të jetë edhe ajo… Per ta pare Kliko KETU
________________________________________________________________Pas një termeti nënujor një lloj piranje mishngrënëse që ka miliona vite e fshehur, lirohet dhe njerëzit e Liqenit Victoria duhet ti vrasin para se ato të bëhen ushqim për peshqit e rinj. Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________Në këtë film policëve dhe banditëve do ti duhet të bashkohen dhe të luftojnë kundër të vdekurve që ecin, zombive…ose në të kundërt do të vdesin të gjithë.
Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________Max po e merr veten pas një aksidenti tragjik. Ai gjen punë si roje nate dhe tek pasqyrat e dyqanit ku ai punon fillon të shikojë një grua misterioze.
Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________Një rikrijim i ikonës së horrorit Freddy Kruger, një vrasës serial me një dorcë me katër thika që i vret njerëzit në ëndrrat e tyre. Por këto makthe kthehen në realitet.
Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________Në qytezën e Rocky Branch, Texas, shtëpia e Workley do të bëhet e njohur në internet si “The Final”. Dane do të jetë kryetari i një grupi adoleshentësh të cilët do të duan të hakmerren ndaj viteve përulje prej studentëve të tjerë në shkollën e mesme Hohn. Për të planifikuar këtë natë tmerri ato do të bazohen në filmat horror që kanë parë. Pasi kanë gati shtëpinë afër liqenit që xhaxhai i Dane i la atij, Dane dhe shokët e tij, Jack, Ravi, Andy dhe Emily do të përgatiten për një natë që do ti lëjë torturuesit e tyre të dëmtuar gjatë gjithë jetës… fizikisht dhe emocionalisht.
Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________
Jashtë, në rrugë, në një restorant bëhet një betejë e paparë për të mbijetuar raca njerëzore. Kur Zoti e humbi besimin tek njerëzit, Ai dërgoi një ushtri me ëngjëj për ta shkatërruar këtë botë. Shpresa e vetme e njerëzimit ishte një grup me të panjohur që ishin të bllokuar në një lokal të vogël dhe të ndihmuar nga ëngjëlli kryesor Michael.
Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________Në vitin 2019 një murtajë shndërroi gati çdo njeri në vampir. Edward Dalton, një njeri i kthyer në vampir i cili punon për një firmë farmaceutike po merret me prodhimin e një gjaku artificial i cili do të plotësojë nevojat e vampirëve dhe do të shpëtojë njerëzimin. Por gjërat fillojne të ndryshojnë kur ai njeh dikë që është kthyer nga vampir përsëri në njeri normal.
Per ta pare kliko KETU
________________________________________________________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.tK
 
Filma Horror HD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: FILMA HD-
Kërce tek: