wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Filma Romance HD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaniaLive
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Aty Ku Flitet Shqip
Rregjistruar : 29/06/2010 Numri i postimeve : 133

MesazhTitulli: Filma Romance HD   Sun Aug 01, 2010 5:59 pm

DUHET TE REGJISTROHENI NE FORUM PER TE PAR FILMAT


FILMAT E RI JANE NE FUNDI TE FAQES.. JU UROJME SHIKIM TE KENDSHEM..!
____________________________________________________________

Fundi i javës do të çojë në një martesë qesharake dhe të stresueshmë për një çift të ri, sidomos kur baballarët e tyre do të përpiqen ti japin fund armiqësisë ndërmjet tyre. Per ta pare kliko KLIKO
____________________________________________________________
Gjatë diplomimit të djalit të saj, Jane takohet me ishin e saj, Jake pas 10 vitesh të ndarë. Ato përsëri ndihen të tërhequr nga njëri-tjetri por tani gjërat janë më të komplikuara.
Per ta pare Kliko KETU
____________________________________________________________
Eshtë një botë ku të gjithë thonë vetëm të vërtetën dhe çdo gjë që ato mendojnë. Mark Bellison është një skenarist që do të pushohet dhe është i dashuruar me Annen të cilës nuk i pëlqen pamja e tij e jashtme. Gjërat për Mark do të ndryshojnë kur ai “shpik” gënjeshtrën.
Per ta pare Kliko KETU
____________________________________________________________
Një djalë pasionant dhe i varfër bie në dashuri me një vajzë të pasur dhe i jep asaj një ndjenjë lirie. Shumë shpejt ato do të ndahen dhe shkaku do të jetë klasa e ndryshme shoqërore të cilës ato i përkasin. Per ta pare Kliko KETU
____________________________________________________________
Sara hyn në shkollën e Julliard në New York që të bëhet balerinë e parë dhe të realizojë ëndrrën e saj dhe të nënës së saj. Ndërkohë ajo do të dashurohet me Miles, një kompozitor që e fton Saran ta ndihmojë me koreografinë e muzikës së tij. Per ta pare Kliko KETU
____________________________________________________________
Kirky, një “5″ takon vajzën perfekte, por mungesa e besimit në vetvete dhe influenca e shokëve dhe familjes së tij fillon ta largojë atë nga kjo lidhje.
Per ta pare Kliko KETU
____________________________________________________________

Në Verona të Italisë njerëzit i “shkruajnë” Juliet mbi dashurinë e tyre të humbur me shpresën që dikur do të marrin një përgjigje. Sophie, një amerikane që vjen me pushime në Itali gjen një letër të tillë dhe menjëherë vihet në kërkim të dy personazheve.
Per ta pare kliko KETU
____________________________________________________________Gigi Haim është një vajzë e re në kërkim të princit të saj ideal pas shumë zhgënjimeve. Pas takimit të saj me agjentin Conor Barry, ajo pret me pa durim që ai ta telefonojë por një gjë e tillë nuk ndodh. Gigi vendos të shkojë në lokalin që ai frekuenton dhe atje takon shokun e tij Alex… Per ta pare kliko KETU
____________________________________________________________Në qytetin e New York, një gabim identifikimi kthen përpjekjen e një çifti të mërzitur për një natë të qetë dhe romantike në diçka më drithëruese dhe të rrezikshme.

Per ta pare kliko KETU
____________________________________________________________Në “Eclipse”, Bella është sërish e rrethuar nga rreziku dhe një vampire e tmerrshme e kërkon për ta vrarë. Ndërkohë, ajo detyrohet të zgjedhë ndërmjet dashurisë së saj për Eduart dhe shoqërisë së saj me Xheikob, duke ditur që vendimi i saj mund të jetë shkëndija e dyluftimit shekullor ndërmjet vampirëve dhe njerëzve ujq.
Per ta pare kliko KETU
____________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.tK
 
Filma Romance HD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: FILMA HD-
Kërce tek: