wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Filma Muzike HD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaniaLive
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Aty Ku Flitet Shqip
Rregjistruar : 29/06/2010 Numri i postimeve : 133

MesazhTitulli: Filma Muzike HD   Mon Aug 02, 2010 2:57 pm

DUHET TE REGJISTROHENI NE FORUM PER TE PAR FILMAT


FILMAT E RI JANE NE FUNDI TE FAQES.. JU UROJME SHIKIM TE KENDSHEM..!


_______________________________________________________________
Një profesor kërcimi (Banderas) del vullnetar në mësimin e kërcimit në shkollën publike të New York. Së bashku me nxënësit ai do të krijojë një stil krejtësisht të ri të kërcimit. Filmi bazohet në historinë e Pierre Dulane. Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________
NOTORIOUS është historia e Christopher Wallace. Me anë të talentit dhe vendosmërisë, Wallace transformohet nga shpërndarës droge në rrugët e Brooklyn në një nga reperat më të mëdhenj të të gjitha kohrave. Një film ku pasqyrohet “Endrra Amerikane”. Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________
Në këtë film studentët e shkollës së mesme së New York do të performojnë art dhe do të marrin trajnim te specializuar që më pas të bëhen artistë të sukseshëm. Shkolla e mesme e Muzikës dhe Artit në New York u themelua nga Mayor Fiorello H. LaGuardia në menyrë që studentët e talentuar të marrin leksionet e nevojshme për tu bërë të famshëm. Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________
Në 2005, gjëja e vetme që e mundonte gazetarin Steve Lopez më shumë se dëmtimi i fëtyrës nga një aksident ishte nevoja për artikuj dhe shkrime të reja. Ai e gjen artikullin dhe historinë që po kërkonte kur zbulon Nathianel Ayers, një i sëmurë mendor, muzikant pa shtëpi me një talent të pabesueshëm. Lopez mundohet ta ndihmojë atë dhe pjesën tjetër të klasës së ulët në LA për një jetë më të mirë.
Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________
Megan ka një ëndërr, të shkojë në Juilliard dhe të bëhet kërcimtare. Ndërsa ajo ishte duke bërë prova në vallezim, nëna e saj vdiq në një aksident me makinë. Megan duhet të shpërngulet në një qytet tjetër tek apartamenti i babait të saj. Ajo regjistrohet në Musical High, një shkollë e mesme në qytet. Atje ajo takon disa miq të ri Tracy, Charity dhe Thomas. Thomas dhe Megan lidhen së bashku dhe ata duhet të realizojnë ëndrrën e tyre, të kërcejnë sëbashku. Ata përpiqen të sjellin ekuipazhin e kërcimtarëve së bashku për të fituar 5.000$ në një konkurs të kërcimtarëve.
Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________
I vendosur në një ishull piktoresk grek dhe në sfond ka këngët e paharrueshme të ABBAs. Një vajzë e re gati për tu martuar zbulon se njëri nga tre burrat mund të jetë babai i saj. Ajo i fton që të tre në dasmë, pa i thënë nënës së saj, Donnas…
Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________
Një kompozitor me emrin Dave Seville arrin suksese të medha kur ai gjen një grup të shkëlqyer të muzikës… ketrushat: Alvin (shejtan udhëheqës), Simonin (i mençuri) dhe topolakun Teodor.
Per ta pare Kliko KETU
_______________________________________________________________Një grup i vogël kërcimtarësh në New York, duke përfshirë Luke, Natalie dhe Moose do të ndeshen me kërcimtarët më të mirë të hip hopit në një konkurs që do ti ndryshojë jetën. Per ta pare kliko KETU
_______________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.tK
 
Filma Muzike HD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: FILMA HD-
Kërce tek: