wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%
Rregjistrohu Edhe Ti Ne AlbaniaLive

Behu Pjes E Fjalorit SHQIP..

wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100%

Mirsevini Ne AlbaniaLive Faqja E Cila Bashkon Shqiptaret/Kosovaret Nga E Gjith Bota Ne Gjuhe SHQIP
 
KryeFaqeForumchatFilma ShqipHoroskopiTvLiveTvSportLojra Apex 2012Shkarko MP3KërkoidentifikimiRegjistrohu

Share | 
 

 Filma Aksion HD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AlbaniaLive
Admin
Admin
avatar

Vendndodhja : Aty Ku Flitet Shqip
Rregjistruar : 29/06/2010 Numri i postimeve : 133

MesazhTitulli: Filma Aksion HD   Mon Aug 02, 2010 3:22 pm


DUHET TE REGJISTROHENI NE FORUM PER TE PAR FILMAT

Best Film HD Pa Titra Shqip


http://1.ff-cover.com/video/20455/cover.jpgTetë vjet pas ngjarjeve të The Dark Knight, Bane terroriste lider arrin në Gotham City, shtyjnë atë dhe forcën e saj policore në kufijtë e tyre, duke i detyruar ish hero Batman saj të rishfaqen pas marrjes rënien për krime Dent Harvey-së.
___________________________________________________________http://1.ff-cover.com/video/62444/cover.jpgS.H.I.E.L.D. Agjensia sjell së bashku një ekip të superhumans për të ndihmuar të shpëtuar Tokën nga shkatërrimi nga pushtuesit extraterrestrial.
___________________________________________________________http://1.ff-cover.com/video/2030/cover.jpgShtatëmbëdhjetë vjeçari Kim është krenaria dhe gëzimi i babait të saj Bryan Mills. Bryan është një agjent në pension i cili u largua nga Agjencia Qendrore e Inteligjencës të jetë pranë Kim në Kaliforni. Kim Lenore jeton me nënën e saj dhe njerkun e saj të pasur Stuart. Kim arrin të bindë të atin ngurrues për të lejuar atë për të udhëtuar në Paris me Amanda saj mik. Kur vajzat arrijnë në Paris ata ndajnë një taksi me një të huaj të quajtur Pjetër, dhe Amanda lejon të kaloj se ata janë vetëm në Paris. Duke përdorur këtë informacion një bandë shqiptare e trafikantëve të njeriut rrëmben vajzat. Kim mezi ka kohë për të thirrur babain e saj dhe t'i japë atij informacion. Babai i saj merr të flas shkurtimisht në një nga rrëmbyesit dhe ai premton për të vrarë rrëmbyesit në qoftë se ata nuk e le të shkojnë të lirë vajzën e tij.Rrëmbyes dëshiron atë "fat të mirë", kështu Bryan Mills udhëton për në Paris për të kërkuar për vajzën e tij dhe shoqja e saj.

___________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://wWw.AlbaniaLive.tK
 
Filma Aksion HD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
wWw.AlbaniaLive.tk KuQ E Zi 100% :: FILMA HD-
Kërce tek: